KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13338129
nr 1333 8129
Iris Nordstrandh
(1915-2006), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på duk, ca 20x25 cm
Iris Nordstrandh, svensk bildkonstnär född 1915, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:17:12
15/6 19:54:10
Iris Nordstrandh
Läs mer om Iris Nordstrandh